Cremeria Milano

Pekala, 2016 yazının Dondurma keşiflerine Cremeria Milano ile devam edelim. İstanbul’da 9 şubesi bulunan bu zincir dikkat çekti ve endüstriyel markalarla butik işletmeler arasında bir yerde duruyor. İnsanlar bu markayı oldukça iyi algılıyor ve talebin yüksek olduğunu söylemek mümkün.

Dondurmalara gelecek olursak…

Çok beğendik ile hayal kırıklığı arasında gidip gelen lezzetler tattık Cremeria Milano’da. Bunlardan Şeftalili, Orman Meyveli ve Fıstıklı, çok beğendiklerimiz arasındaydı. Limonluda ise beklediğimizi bulamadık.

Böyle inişli çıkışlı durumlarda ne yapıyoruz? İlk ziyaretimizde mümkün olduğunca fazla seçenek sipariş edip kendi zevkimize göre tartıyoruz. Sonra kefesi ağır çekenlerle yola devam ediyoruz.

Fiyatların biraz yüksek olduğunu söylemekte fayda var. 3 top 15 TL. (10 Temmuz 2016) Üst fiyat skalasında olmakla birlikte beğendiğimiz çeşitlerde kalite skalasında da oldukça yukarılardalar.

Kısacası Cremeria Milano, İstanbul’un en elverişli noktalarında bulunan şubeleri ve sunduğu bazı özel lezzetleriyle bize göre güvenilir ve denemeye değer bir durak. Beklentilerinizi makul düzeyde tuttuğunuz sürece burada sizi mutlu edecek bir şeyler bulacağınızdan eminiz.

Artıları
  • Şeftalili, Orman Meyveli ve Fıstıklı başta olmak üzere akılda kalıcı lezzetleri
  • İstanbul’un pek çok noktasında bulunması
Eksileri
  • Yüksek fiyatları; beğenmediğiniz seçeneklerde gözünüze iyice yüksek görünüyor.
Adres: Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi, No 312/E, Kadıköy, İstanbul
Web Sitesi: Cremeria Milano Facebook Sayfası
Telefon: +90 216 363 07 56

İlgili Yazılar