101 Lezzet Festivali 2016 Duyuruldu!

101 Lezzet Festivali hep büyük ilgi gören bir etkinlik oldu. Ama eleştirileri de eksik olmadı. Bu kez de bilet fiyatı (190 TL) çerçevesinde iki görüş çarpışıyor:

  • Bu fiyatla ödediğimizin karşılığını hiç alamadığımızı mı hissedeceğiz?
  • Bu fiyat sayesinde azalan katılım, katılanlar için daha sakin ve  keyifli bir ortam mı sunacak?

Bunu 24 Nisan 2016 tarihinde öğreneceğiz gibi görünüyor. Organizasyon ekibi, etkinlikle ilgili şimdilik şu bilgileri vermiş:

Şehrin tadına 101 Lezzet ile bakın!

101 İstanbul Lezzeti şehrin en iyi restoranlarını ve lezzetlerini 2013 yılından beri İstanbullular ile buluşturmaya devam ediyor. Yoğun istek üzerine ilk kez düzenlendiği Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı’na muhteşem bir dönüş yapmayı planlayan 101 Lezzet’te şehrin en fiyakalı yemeklerinden vazgeçilmez ayaküstü lezzetlere, İstanbul yaşamında kendine yer edinmiş her türlü tat bir arada.

Aklınızdan çıkmayacak bir tadım deneyiminin yanı sıra sohbetler, atölyeler, yeme-içmeye dair birçok sürpriz ve gün sonunda bir after party sizi bekliyor.

101 İstanbul Lezzet Festivali, 24 Nisan Pazar günü eşsiz Boğaz manzarasına sahip The Marmara Esma Sultan’da İstanbullulara unutulmaz bir deneyim sunuyor. Unutmayın, biletler sınırlı sayıda, elinizi çabuk tutun!

Etkinlik günü kapıda satış garantisi verilmemektedir. 18 yaş altı katılımcılar ebeveynlerinin refakatinde olsa dahi etkinlik alanına alınmamaktadır.

Biletleri Biletix’ten temin edebilirsiniz.

İlgili Yazılar